| Pomiar | wartość |
| Ciśnienie atmosferyczne | 988 hPa |
| Ciśnienie atmosferyczne zredukowane | 1016 hPa |
| Prędkość wiatru | 2.2 m/s |
| Prędkość wiatru max | 5.1 m/s |
| Prędkość wiatru min | 0 m/s |
| Kierunek wiatru | 237 ° |
| Temperatura powietrza | 10.9 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw) | 9.9 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw, ww) | 3.8 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.1 | 12 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.2 | 11.8 °C |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.1 | 9.5 °C |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.2 | 9.2 °C |
| Temperatura podbudowy -30cm 1.1 | 6.4 °C |
| Temperatura zamarzania NaCl 1.1* | 0 °C |
| Temperatura zamarzania NaCl 1.2* | 0 °C |
| Temperatura zamarzania CaCl2 1.1* | 0 °C |
| Temperatura zamarzania CaCl2 1.2* | 0 °C |
| Temperatura punktu rosy | 6.5 °C |
| Wilgotność powietrza | 74.6 % |
| Warstwa wody 1.1 | 0 mm |
| Warstwa wody 1.2 | 0 mm |
| Stan nawierzchni 1.1 | 0 |
| Stan nawierzchni 1.2 | 0 |
| Sól 1.1 | 0 |
| Sól 1.2 | 0 |
| Sól (bez kontroli) 1.1 | 0 |
| Sól (bez kontroli) 1.2 | 0 |
| Przewodność nawierzchni GS 1.1 | 0 % |
| Przewodność nawierzchni GL 1.1 | 0 % |
| Przewodność nawierzchni GS 1.2 | 0 % |
| Przewodność nawierzchni GL 1.2 | 0 % |
| Stężenie NaCl 1.1* | 0 % m |
| Stężenie NaCl 1.2* | 0 % m |
| Alarm ślisko | 0 |
| Alarm zima 1.1 | 0 |
| Alarm zima 1.2 | 0 |
| Alarm mokro | - |
| Alarm temperatura | 0 |
| Alarm wiatr | 0 |
| Napięcie akumulatora | 13.3 V |
| Naładowanie akumulatora | 2 |
| Otwarcie obudowy | 100 % |
| Szerokość geograficzna | - |
| Długość geograficzna | - |
| Wysokość bezwzględna | - |
| licznik zasolenia 1.1 | - |
| licznik zasolenia 1.2 | - |
| Alarm zima 1 1.1 | 0 |
| Alarm zima 2 1.1 | 0 |
| Alarm zima 3 1.1 | - |
| Alarm zima 4 1.1 | - |
| Alarm zima 5 1.1 | 0 |
| Alarm zima 6 1.1 | 0 |
| Alarm zima 7 1.1 | - |
| Alarm zima 8 1.1 | - |
| Alarm zima 9 1.1 | - |
| Alarm zima 1 1.2 | 0 |
| Alarm zima 2 1.2 | 0 |
| Alarm zima 3 1.2 | - |
| Alarm zima 4 1.2 | - |
| Alarm zima 5 1.2 | 0 |
| Alarm zima 6 1.2 | 0 |
| Alarm zima 7 1.2 | - |
| Alarm zima 8 1.2 | - |
| Alarm zima 9 1.2 | - |
| zima | 1 |