| Pomiar | wartość |
| Ciśnienie atmosferyczne | - |
| Ciśnienie atmosferyczne zredukowane | - |
| Prędkość wiatru | 1 m/s |
| Prędkość wiatru max | 3.4 m/s |
| Prędkość wiatru min | 0 m/s |
| Kierunek wiatru | 237 ° |
| Temperatura powietrza | 13.3 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw) | 13.3 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw, ww) | 9.4 °C |
| Temperatura przy gruncie 20cm | 2.6 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.1 | - |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.1 | 14.1 °C |
| Temperatura zamarzania NaCl 1.1* | 0 °C |
| Temperatura zamarzania CaCl2 1.1* | 0 °C |
| Temperatura punktu rosy | -1.6 °C |
| Wilgotność powietrza | 35.9 % |
| Stan opadu | 0 |
| Rodzaj opadu | 0 |
| Czas występowania opadu | 6.1 % |
| Stan nawierzchni 1.1 | 0 |
| Sól 1.1 | 0 |
| Sól (bez kontroli) 1.1 | 0 |
| Przewodność nawierzchni GS 1.1 | 0 % |
| Przewodność nawierzchni GL 1.1 | 0.2 % |
| Stężenie NaCl 1.1* | 0 % m |
| Alarm ślisko | 0 |
| Alarm zima 1.1 | 0 |
| Alarm mokro | 0 |
| Alarm temperatura | 0 |
| Alarm wiatr | 0 |
| Napięcie akumulatora | - |
| Naładowanie akumulatora | 0 |
| Zasilanie | - |
| Otwarcie obudowy | - |
| Natężenie Prądu | - |
| Szerokość geograficzna | 49.6706 ° |
| Długość geograficzna | 19.7747 ° |
| Wysokość bezwzględna | 457 m |
| licznik opadu 1.1 | 0 |
| licznik zasolenia 1.1 | -1 |
| Alarm zima 1 1.1 | 0 |
| Alarm zima 2 1.1 | 0 |
| Alarm zima 3 1.1 | 0 |
| Alarm zima 4 1.1 | 0 |
| Alarm zima 5 1.1 | 0 |
| Alarm zima 6 1.1 | 0 |
| Alarm zima 7 1.1 | 0 |
| Alarm zima 8 1.1 | 0 |
| Alarm zima 9 1.1 | 0 |
| zima | 1 |
| Sygnalizacja rosy | 1 |
| Sygnalizacja opadu długotrwałego | 0 |