Stacja: Lubień Rejon: Rejon Nowy Targ 2026-04-04 10:40
| Pomiar | wartość |
| Prędkość wiatru | 0 m/s |
| Prędkość wiatru max | 0 m/s |
| Prędkość wiatru min | 0 m/s |
| Kierunek wiatru | 203 ° |
| Temperatura powietrza | 14.2 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw) | 14.1 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw, ww) | 15.4 °C |
| Temperatura punktu rosy | 1.3 °C |
| Wilgotność powietrza | 42 % |
| Stan opadu | 0 |
| Rodzaj opadu | 0 |
| Czas występowania opadu | - |
| Alarm temperatura | 0 |
| Alarm wiatr | 0 |
| Napięcie akumulatora | 13.5 V |
| Naładowanie akumulatora | 2 |
| Zasilanie | 100 % |
| Temperatura wewnętrzna DL/RC | 21.3 °C |
| Szerokość geograficzna | 0 ° |
| Długość geograficzna | 0 ° |
| Wysokość bezwzględna | 0 m |
| Sygnalizacja rosy | 0 |
| Sygnalizacja opadu długotrwałego | 0 |
|