| Pomiar | wartość |
| Ciśnienie atmosferyczne | 976 hPa |
| Ciśnienie atmosferyczne zredukowane | 1007 hPa |
| Prędkość wiatru | 2 m/s |
| Prędkość wiatru max | 6.3 m/s |
| Prędkość wiatru min | 0 m/s |
| Kierunek wiatru | 321 ° |
| Temperatura powietrza | 6.4 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw) | 5.7 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw, ww) | -2.1 °C |
| Temperatura przy gruncie 20cm | 6.9 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.1 | 8.5 °C |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.1 | 4.6 °C |
| Temperatura podbudowy -30cm 1.1 | 4.4 °C |
| Temperatura zamarzania NaCl 1.1* | -1.2 °C |
| Temperatura zamarzania CaCl2 1.1* | -2.7 °C |
| Temperatura punktu rosy | 6.3 °C |
| Wilgotność powietrza | 99.9 % |
| Stan opadu | 0 |
| Rodzaj opadu | 0 |
| Czas występowania opadu | - |
| Stan nawierzchni 1.1 | 2 |
| Sól 1.1 | 0 |
| Sól (bez kontroli) 1.1 | 0 |
| Przewodność nawierzchni GS 1.1 | 37.9 % |
| Przewodność nawierzchni GL 1.1 | 8 % |
| Stężenie NaCl 1.1* | 4.2 % m |
| Alarm ślisko | 0 |
| Alarm zima 1.1 | 0 |
| Alarm mokro | 0 |
| Alarm temperatura | 0 |
| Alarm wiatr | 0 |
| Napięcie akumulatora | 13.5 V |
| Naładowanie akumulatora | 2 |
| Natężenie Prądu | 0.216 A |
| Szerokość geograficzna | - |
| Długość geograficzna | - |
| Wysokość bezwzględna | - |
| licznik opadu 1.1 | 0 |
| licznik zasolenia 1.1 | -1 |
| Alarm zima 1 1.1 | 0 |
| Alarm zima 2 1.1 | 0 |
| Alarm zima 3 1.1 | 0 |
| Alarm zima 4 1.1 | 0 |
| Alarm zima 5 1.1 | 0 |
| Alarm zima 6 1.1 | 0 |
| Alarm zima 7 1.1 | 0 |
| Alarm zima 8 1.1 | 0 |
| Alarm zima 9 1.1 | 0 |
| zima | 1 |
| Sygnalizacja rosy | - |
| Sygnalizacja opadu długotrwałego | 0 |