| Pomiar | wartość |
| Ciśnienie atmosferyczne | 991 hPa |
| Ciśnienie atmosferyczne zredukowane | 1010 hPa |
| Prędkość wiatru | 4.4 m/s |
| Prędkość wiatru max | 8.1 m/s |
| Prędkość wiatru min | 2.5 m/s |
| Kierunek wiatru | 346 ° |
| Temperatura powietrza | 4.4 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw) | -2.1 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw, ww) | -9.2 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.1 | 4.5 °C |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.1 | 4.7 °C |
| Temperatura podbudowy -30cm 1.1 | 3.1 °C |
| Temperatura zamarzania NaCl 1.1* | -3 °C |
| Temperatura zamarzania CaCl2 1.1* | -6.7 °C |
| Temperatura punktu rosy | 4.4 °C |
| Wilgotność powietrza | 100 % |
| Stan opadu | 0 |
| Rodzaj opadu | 0 |
| Czas występowania opadu | 3 % |
| Stan nawierzchni 1.1 | 2 |
| Sól 1.1 | 1 |
| Sól (bez kontroli) 1.1 | 1 |
| Przewodność nawierzchni GS 1.1 | 91.8 % |
| Przewodność nawierzchni GL 1.1 | 24.4 % |
| Stężenie NaCl 1.1* | 10.4 % m |
| Alarm ślisko | 0 |
| Alarm zima 1.1 | 0 |
| Alarm mokro | 0 |
| Alarm temperatura | 0 |
| Alarm wiatr | 0 |
| Zasilanie | 100 % |
| Otwarcie obudowy | 100 % |
| Natężenie Prądu | 0.3 A |
| licznik opadu 1.1 | 4 |
| licznik zasolenia 1.1 | 5 |
| Alarm zima 1 1.1 | 0 |
| Alarm zima 2 1.1 | 0 |
| Alarm zima 3 1.1 | 0 |
| Alarm zima 4 1.1 | 0 |
| Alarm zima 5 1.1 | 0 |
| Alarm zima 6 1.1 | 0 |
| Alarm zima 7 1.1 | 0 |
| Alarm zima 8 1.1 | 0 |
| Alarm zima 9 1.1 | 0 |
| zima | 1 |
| Sygnalizacja rosy | 0 |
| Sygnalizacja opadu długotrwałego | 1 |