| Pomiar | wartość |
| Prędkość wiatru | 0.7 m/s |
| Prędkość wiatru max | 4.3 m/s |
| Prędkość wiatru min | 0.8 m/s |
| Kierunek wiatru | 184 ° |
| Temperatura powietrza | 12.6 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw) | 12.6 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw, ww) | 9.8 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.1 | - |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.1 | - |
| Temperatura podbudowy -30cm 1.1 | - |
| Temperatura zamarzania NaCl 1.1* | - |
| Temperatura zamarzania CaCl2 1.1* | - |
| Temperatura punktu rosy | -12.2 °C |
| Wilgotność powietrza | 16.6 % |
| Stan opadu | 0 |
| Rodzaj opadu | 0 |
| Czas występowania opadu | 0 % |
| Stan nawierzchni 1.1 | - |
| Sól 1.1 | - |
| Sól (bez kontroli) 1.1 | - |
| Przewodność nawierzchni GS 1.1 | - |
| Przewodność nawierzchni GL 1.1 | - |
| Stężenie NaCl 1.1* | - |
| Alarm ślisko | 0 |
| Alarm zima 1.1 | 0 |
| Alarm mokro | 0 |
| Alarm temperatura | -1 |
| Alarm wiatr | 0 |
| Napięcie akumulatora | - |
| Naładowanie akumulatora | 2 |
| Temperatura wewnętrzna DL/RC | - |
| licznik opadu 1.1 | 0 |
| licznik zasolenia 1.1 | -1 |
| Alarm zima 1 1.1 | 0 |
| Alarm zima 2 1.1 | 0 |
| Alarm zima 3 1.1 | 0 |
| Alarm zima 4 1.1 | 0 |
| Alarm zima 5 1.1 | 0 |
| Alarm zima 6 1.1 | 0 |
| Alarm zima 7 1.1 | 0 |
| Alarm zima 8 1.1 | 0 |
| Alarm zima 9 1.1 | 0 |
| zima | 1 |
| Sygnalizacja rosy | 0 |
| Sygnalizacja opadu długotrwałego | 0 |