| Pomiar | wartość |
| Ciśnienie atmosferyczne | 1006 hPa |
| Ciśnienie atmosferyczne zredukowane | 1019 hPa |
| Temperatura powietrza | 13.1 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw) | 7.8 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw, ww) | 3.7 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.1 | 22.8 °C |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.1 | 13.6 °C |
| Temperatura podbudowy -30cm 1.1 | 6.3 °C |
| Temperatura zamarzania NaCl 1.1* | 0 °C |
| Temperatura zamarzania CaCl2 1.1* | 0 °C |
| Temperatura punktu rosy | 3.5 °C |
| Wilgotność powietrza | 52.4 % |
| Stan opadu | 0 |
| Rodzaj opadu | 0 |
| Czas występowania opadu | 0 % |
| Stan nawierzchni 1.1 | 0 |
| Sól 1.1 | 0 |
| Sól (bez kontroli) 1.1 | 0 |
| Przewodność nawierzchni GS 1.1 | 0 % |
| Przewodność nawierzchni GL 1.1 | 0 % |
| Stężenie NaCl 1.1* | 0 % m |
| Prędkość wiatru | 5.1 m/s |
| Prędkość wiatru max | 8.5 m/s |
| Prędkość wiatru min | 2.3 m/s |
| Kierunek wiatru | 149 ° |
| Alarm ślisko | 0 |
| Alarm zima 1.1 | 0 |
| Alarm mokro | 0 |
| Alarm temperatura | 0 |
| Alarm wiatr | 0 |
| Napięcie akumulatora | 12.5 V |
| Naładowanie akumulatora | 1 |
| Zasilanie | 0 % |
| Otwarcie obudowy | 100 % |
| Natężenie Prądu | 0.3 A |
| Szerokość geograficzna | 52.1752 ° |
| Długość geograficzna | 20.9444 ° |
| Wysokość bezwzględna | 107 m |
| licznik opadu 1.1 | 0 |
| licznik zasolenia 1.1 | -1 |
| Alarm zima 1 1.1 | 0 |
| Alarm zima 2 1.1 | 0 |
| Alarm zima 3 1.1 | 0 |
| Alarm zima 4 1.1 | 0 |
| Alarm zima 5 1.1 | 0 |
| Alarm zima 6 1.1 | 0 |
| Alarm zima 7 1.1 | 0 |
| Alarm zima 8 1.1 | 0 |
| Alarm zima 9 1.1 | 0 |
| zima | 1 |
| Sygnalizacja rosy | 0 |
| Sygnalizacja opadu długotrwałego | 0 |
| Napięcie +13.5V | 13.7 |
| Napięcie -13.5V | -13.35 |
| Napięcie referencyjne +2.048V | 2.043 V |
| Napięcie +3.5V | 3.26 |
| Napięcie +2.5V | 2.39 |
| Test toru napięciowego 2V (+1.25V) | 1.25 |
| Test toru napięciowego 2V (-1.25V) | -1.25 |
| Tset toru napięciowego 10V (+1.25V) | 1.24 |
| Tset toru napięciowego 10V (-1.25V) | -1.24 |