| Pomiar | wartość |
| Ciśnienie atmosferyczne | 975 hPa |
| Ciśnienie atmosferyczne zredukowane | 1019 hPa |
| Prędkość wiatru | 2.4 m/s |
| Prędkość wiatru max | 4.8 m/s |
| Prędkość wiatru min | 0 m/s |
| Kierunek wiatru | 228 ° |
| Temperatura powietrza | 12.8 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw) | 11.4 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw, ww) | 6.3 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.1 | 21.3 °C |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.1 | 13.8 °C |
| Temperatura podbudowy -30cm 1.1 | 4.2 °C |
| Temperatura zamarzania NaCl 1.1* | -0.3 °C |
| Temperatura zamarzania CaCl2 1.1* | -0.6 °C |
| Temperatura punktu rosy | -1.9 °C |
| Wilgotność powietrza | 36.4 % |
| Stan opadu | 0 |
| Rodzaj opadu | 0 |
| Czas występowania opadu | - |
| Stan nawierzchni 1.1 | 2 |
| Sól 1.1 | 0 |
| Sól (bez kontroli) 1.1 | 0 |
| Przewodność nawierzchni GS 1.1 | 8.3 % |
| Przewodność nawierzchni GL 1.1 | 27.1 % |
| Stężenie NaCl 1.1* | 0.9 % m |
| Alarm ślisko | 0 |
| Alarm zima 1.1 | 0 |
| Alarm mokro | 0 |
| Alarm temperatura | 0 |
| Alarm wiatr | 0 |
| Napięcie akumulatora | 13.8 V |
| Naładowanie akumulatora | 2 |
| Zasilanie | 100 % |
| Otwarcie obudowy | 100 % |
| Natężenie Prądu | 0.2 A |
| Szerokość geograficzna | 49.5607 ° |
| Długość geograficzna | 20.7442 ° |
| Wysokość bezwzględna | 355 m |
| licznik opadu 1.1 | 0 |
| licznik zasolenia 1.1 | -1 |
| Alarm zima 1 1.1 | 0 |
| Alarm zima 2 1.1 | 0 |
| Alarm zima 3 1.1 | 0 |
| Alarm zima 4 1.1 | 0 |
| Alarm zima 5 1.1 | 0 |
| Alarm zima 6 1.1 | 0 |
| Alarm zima 7 1.1 | 0 |
| Alarm zima 8 1.1 | 0 |
| Alarm zima 9 1.1 | 0 |
| zima | 1 |
| Sygnalizacja rosy | - |
| Sygnalizacja opadu długotrwałego | 0 |