| Pomiar | wartość |
| Ciśnienie atmosferyczne | 1001 hPa |
| Ciśnienie atmosferyczne zredukowane | 1016 hPa |
| Temperatura powietrza | 12.4 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw) | 11.6 °C |
| Temperatura przy gruncie 20cm | 11.8 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.1 | 18.3 °C |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.1 | 10.7 °C |
| Temperatura zamarzania NaCl 1.1* | 0 °C |
| Temperatura zamarzania CaCl2 1.1* | 0 °C |
| Temperatura punktu rosy | 6.2 °C |
| Wilgotność powietrza | 66.1 % |
| Stan opadu | 0 |
| Czas występowania opadu | 1.7 % |
| Stan nawierzchni 1.1 | 0 |
| Sól 1.1 | 0 |
| Przewodność nawierzchni GS 1.1 | 0 % |
| Przewodność nawierzchni GL 1.1 | 0 % |
| Stężenie NaCl 1.1* | 0 % m |
| Prędkość wiatru | 2.1 m/s |
| Prędkość wiatru max | 3.6 m/s |
| Prędkość wiatru min | 1 m/s |
| Kierunek wiatru | 241 ° |
| Alarm ślisko | 0 |
| Napięcie akumulatora | 13.4 V |
| Zasilanie | 100 % |
| Natężenie Prądu | 0.24 A |
| Temperatura wewnętrzna DL/RC | 19.1 °C |
| RC30 - Wolne miejsce na dysku | 110 MB |
| RC30 - Wolne miejsce na Flash | 428 MB |
| licznik opadu 1.1 | 0 |
| licznik zasolenia 1.1 | -1 |