| Pomiar | wartość |
| Ciśnienie atmosferyczne | 988 hPa |
| Ciśnienie atmosferyczne zredukowane | 1014 hPa |
| Prędkość wiatru | 2.1 m/s |
| Prędkość wiatru max | 5.5 m/s |
| Prędkość wiatru min | 0 m/s |
| Kierunek wiatru | 270 ° |
| Temperatura powietrza | 11.3 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw) | 10.5 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw, ww) | 5 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.1 | 24.7 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm 2.1 | 28 °C |
| Temperatura chłodzona 0cm 1.1 | 20.9 °C |
| Temperatura chłodzona 0cm 2.1 | 17.7 °C |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.1 | 12.3 °C |
| Temperatura nawierzchni -5cm 2.1 | 15.4 °C |
| Temperatura podbudowy -30cm 1.1 | 5.6 °C |
| Temperatura podbudowy -30cm 2.1 | 4.9 °C |
| Temperatura zamarzania 1.1 | 0 °C |
| Temperatura zamarzania 2.1 | 0 °C |
| Temperatura zamarzania NaCl 1.1* | 0 °C |
| Temperatura zamarzania NaCl 2.1* | 0 °C |
| Temperatura zamarzania CaCl2 1.1* | 0 °C |
| Temperatura zamarzania CaCl2 2.1* | 0 °C |
| Temperatura punktu rosy | 2.1 °C |
| Wilgotność powietrza | 53.4 % |
| Widzialność | 2000 m |
| Pogoda | 0 |
| Stan opadu | 0 |
| Intensywność opadu | 0 mm/h |
| Wysokość opadu | 0 mm |
| Warstwa wody 1.1 | 0 mm |
| Warstwa wody 2.1 | 0 mm |
| Przyczepność nawierzchni 1.1 | 0.8 |
| Przyczepność nawierzchni 2.1 | 0.8 |
| Stan nawierzchni 1.1 | 0 |
| Stan nawierzchni 2.1 | 0 |
| Sól 1.1 | 0 |
| Sól 2.1 | 0 |
| Sól (bez kontroli) 1.1 | 0 |
| Sól (bez kontroli) 2.1 | 0 |
| Przewodność nawierzchni GS 1.1 | 0 % |
| Przewodność nawierzchni GL 1.1 | 0 % |
| Przewodność nawierzchni GS 2.1 | 0 % |
| Przewodność nawierzchni GL 2.1 | 0 % |
| Stężenie NaCl 1.1 | 0 % m |
| Stężenie NaCl 2.1 | 0 % m |
| Stężenie CaCl2 1.1 | 0 % m |
| Stężenie CaCl2 2.1 | 0 % m |
| Stężenie MgCl2 1.1 | 0 % m |
| Stężenie MgCl2 2.1 | 0 % m |
| Stężenie NaCl 1.1* | 0 % m |
| Stężenie NaCl 2.1* | 0 % m |
| Ilość środka NaCl 1.1* | 0 g/m2 |
| Ilość środka NaCl 2.1* | 0 g/m2 |
| Alarm ślisko | 0 |
| Alarm zima 1.1 | 0 |
| Alarm zima 2.1 | 0 |
| Alarm solenie 1.1 | 0 |
| Alarm solenie 2.1 | 0 |
| Alarm mokro | 0 |
| Alarm temperatura | 0 |
| Alarm mgła | 0 |
| Alarm wiatr | 0 |
| Napięcie akumulatora | 13 V |
| Naładowanie akumulatora | 2 |
| Zasilanie | 100 % |
| Otwarcie obudowy | 100 % |
| Szerokość geograficzna | 50.8103 ° |
| Długość geograficzna | 21.4037 ° |
| Wysokość bezwzględna | 222 m |
| licznik opadu mmh 1.1 | 0 mm |
| licznik opadu mmh 2.1 | 0 mm |
| licznik zasolenia mmh 1.1 | -1 |
| licznik zasolenia mmh 2.1 | -1 |
| Alarm zima 1 1.1 | 0 |
| Alarm zima 2 1.1 | 0 |
| Alarm zima 3 1.1 | 0 |
| Alarm zima 4 1.1 | 0 |
| Alarm zima 5 1.1 | 0 |
| Alarm zima 6 1.1 | 0 |
| Alarm zima 7 1.1 | 0 |
| Alarm zima 8 1.1 | 0 |
| Alarm zima 9 1.1 | 0 |
| Alarm zima 1 2.1 | 0 |
| Alarm zima 2 2.1 | 0 |
| Alarm zima 3 2.1 | 0 |
| Alarm zima 4 2.1 | 0 |
| Alarm zima 5 2.1 | 0 |
| Alarm zima 6 2.1 | 0 |
| Alarm zima 7 2.1 | 0 |
| Alarm zima 8 2.1 | 0 |
| Alarm zima 9 2.1 | 0 |
| zima | 1 |
| Status temperatury zamarzania 1.1 | 0 |
| Status temperatury zamarzania 2.1 | 0 |