| Pomiar | wartość |
| Temperatura powietrza | 12.8 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm | 13.05 °C |
| Ciśnienie atmosferyczne | 1004 hPa |
| Temperatura nawierzchni -2cm | 13.01 °C |
| Ciśnienie atmosferyczne zredukowane | 1013 hPa |
| Temperatura nawierzchni -4cm | 11.99 °C |
| Temperatura nawierzchni -8cm | 10.67 °C |
| Temperatura nawierzchni -12cm | 9.65 °C |
| Temperatura nawierzchni -18cm | 9.24 °C |
| Temperatura nawierzchni -24cm | 9.17 °C |
| Temperatura nawierzchni -28cm | 9.34 °C |
| Temperatura nawierzchni -50cm | 10.46 °C |
| Temperatura powietrza | 12.8 °C |
| Ciśnienie atmosferyczne zredukowane | 1013 hPa |
| Ciśnienie atmosferyczne | 1004 hPa |
| Naładowanie akumulatora | 2 |
| Napięcie akumulatora | 13.8 V |
| Zasilanie | 100 % |
| Otwarcie obudowy | 100 % |
| Temperatura wewnętrzna DL/RC | 22.4 °C |
| Szerokość geograficzna | 52.2678 ° |
| Długość geograficzna | 21.026 ° |
| Wysokość bezwzględna | 75.7 m |
| Napięcie akumulatora | 13.8 V |
| Naładowanie akumulatora | 2 |
| Zasilanie | 100 % |
| Otwarcie obudowy | 100 % |
| Temperatura wewnętrzna DL/RC | 22.4 °C |
| Szerokość geograficzna | 52.2678 ° |
| Długość geograficzna | 21.026 ° |
| Wysokość bezwzględna | 75.7 m |