| Pomiar | wartość |
| Temperatura powietrza | 14.4 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm | 18.31 °C |
| Ciśnienie atmosferyczne | 1004 hPa |
| Temperatura nawierzchni -2cm | 16.65 °C |
| Temperatura nawierzchni -4cm | 17.05 °C |
| Ciśnienie atmosferyczne zredukowane | 1012 hPa |
| Temperatura nawierzchni -8cm | 12.83 °C |
| Prędkość wiatru | 2.1 m/s |
| Temperatura nawierzchni -12cm | 10.97 °C |
| Prędkość wiatru max | 5.1 m/s |
| Temperatura nawierzchni -18cm | 9.73 °C |
| Prędkość wiatru min | 0.4 m/s |
| Kierunek wiatru | 232 ° |
| Temperatura nawierzchni -24cm | 9.36 °C |
| Temperatura nawierzchni -28cm | 9.86 °C |
| Temperatura nawierzchni -50cm | 10.58 °C |
| Ciśnienie atmosferyczne zredukowane | 1012 hPa |
| Temperatura powietrza | 14.4 °C |
| Ciśnienie atmosferyczne | 1004 hPa |
| Kierunek wiatru | 232 ° |
| Prędkość wiatru | 2.1 m/s |
| Prędkość wiatru max | 5.1 m/s |
| Prędkość wiatru min | 0.4 m/s |
| Pogoda | 0 |
| Intensywność opadu | 0 mm/h |
| Wysokość opadu | 0 mm |
| Stan opadu | 0 |
| Rodzaj opadu | 0 |
| Naładowanie akumulatora | 2 |
| Napięcie akumulatora | 13.8 V |
| Zasilanie | 100 % |
| Otwarcie obudowy | 100 % |
| Temperatura wewnętrzna DL/RC | 29.1 °C |
| Szerokość geograficzna | 52.266 ° |
| Długość geograficzna | 21.0238 ° |
| Wysokość bezwzględna | 76 m |
| Pogoda | 0 |
| Stan opadu | 0 |
| Rodzaj opadu | 0 |
| Intensywność opadu | 0 mm/h |
| Wysokość opadu | 0 mm |
| Napięcie akumulatora | 13.8 V |
| Naładowanie akumulatora | 2 |
| Zasilanie | 100 % |
| Otwarcie obudowy | 100 % |
| Temperatura wewnętrzna DL/RC | 29.1 °C |
| Szerokość geograficzna | 52.266 ° |
| Długość geograficzna | 21.0238 ° |
| Wysokość bezwzględna | 76 m |