| Pomiar | wartość |
| Ciśnienie atmosferyczne | 995 hPa |
| Ciśnienie atmosferyczne zredukowane | 1009 hPa |
| Prędkość wiatru | 5.2 m/s |
| Prędkość wiatru max | 7.2 m/s |
| Prędkość wiatru min | 3.2 m/s |
| Kierunek wiatru | 219 ° |
| Temperatura powietrza | 6 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw) | -1.4 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw, ww) | -7.6 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.1 | 9 °C |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.1 | 7.2 °C |
| Temperatura podbudowy -30cm 1.1 | 6.9 °C |
| Temperatura zamarzania NaCl 1.1* | -3.7 °C |
| Temperatura zamarzania CaCl2 1.1* | -4.9 °C |
| Temperatura punktu rosy | 5.3 °C |
| Wilgotność powietrza | 95.7 % |
| Pogoda | 0 |
| Stan opadu | 0 |
| Intensywność opadu | 0 mm/h |
| Wysokość opadu | 0 mm |
| Warstwa wody 1.1 | 0 mm |
| Przyczepność nawierzchni 1.1 | 0.7 |
| Stan nawierzchni 1.1 | 2 |
| Sól 1.1 | 1 |
| Sól (bez kontroli) 1.1 | 1 |
| Przewodność nawierzchni GS 1.1 | 71.5 % |
| Przewodność nawierzchni GL 1.1 | 18.2 % |
| Stężenie NaCl 1.1* | 7.9 % m |
| Ilość środka NaCl 1.1* | 0 g/m2 |
| Alarm ślisko | 0 |
| Alarm zima 1.1 | 0 |
| Alarm mokro | 0 |
| Alarm opady | 0 |
| Alarm temperatura | 0 |
| Alarm wiatr | 0 |
| Napięcie akumulatora | 13.7 V |
| Naładowanie akumulatora | 2 |
| Zasilanie | 100 % |
| Otwarcie obudowy | 100 % |
| Szerokość geograficzna | 53.9326 ° |
| Długość geograficzna | 18.3801 ° |
| Wysokość bezwzględna | 116.3 m |
| licznik opadu mmh 1.1 | 0 mm |
| licznik zasolenia 1.1 | 5 |
| Alarm zima 1 1.1 | 0 |
| Alarm zima 2 1.1 | 0 |
| Alarm zima 3 1.1 | 0 |
| Alarm zima 4 1.1 | 0 |
| Alarm zima 5 1.1 | 0 |
| Alarm zima 6 1.1 | 0 |
| Alarm zima 7 1.1 | 0 |
| Alarm zima 8 1.1 | 0 |
| Alarm zima 9 1.1 | 0 |
| zima | 1 |