Stacja: Most na Wiśle Rejon: Rejon Tczew 2026-04-04 10:50
| Pomiar | wartość |
| Prędkość wiatru | 5.7 m/s |
| Kierunek wiatru | 62 ° |
| Temperatura powietrza | 7.2 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.1 | 7.9 °C |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.1 | 7.2 °C |
| Temperatura zamarzania 1.1 | - |
| Temperatura punktu rosy | 4.4 °C |
| Wilgotność powietrza | 82.8 % |
| Widzialność | 4000 m |
| Pogoda | 0 |
| Intensywność opadu | 0 mm/h |
| Warstwa wody 1.1 | 0.06 mm |
| Stan nawierzchni 1.1 | 1 |
| Stężenie NaCl 1.1* | 2 % m |
| Ilość środka NaCl 1.1* | 0 g/m2 |
| Napięcie wejściowe | 226 V |
|