| Pomiar | wartość |
| Prędkość wiatru | 3.3 m/s |
| Prędkość wiatru max | 5.7 m/s |
| Prędkość wiatru min | 1.8 m/s |
| Kierunek wiatru | 228 ° |
| Temperatura powietrza | 7.8 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw) | 4 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw, ww) | -1.7 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.1 | 11.1 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.2 | 11.3 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm 2.1 | 11.4 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm 2.2 | 11.3 °C |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.1 | 9.2 °C |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.2 | 9.5 °C |
| Temperatura nawierzchni -5cm 2.1 | 9.5 °C |
| Temperatura nawierzchni -5cm 2.2 | 9.3 °C |
| Temperatura podbudowy -30cm 1.1 | 7.6 °C |
| Temperatura podbudowy -30cm 1.2 | 8.1 °C |
| Temperatura podbudowy -30cm 2.1 | 7.9 °C |
| Temperatura podbudowy -30cm 2.2 | 7.9 °C |
| Temperatura zamarzania NaCl 1.1* | 0 °C |
| Temperatura zamarzania NaCl 1.2* | 0 °C |
| Temperatura zamarzania CaCl2 1.1* | 0 °C |
| Temperatura zamarzania CaCl2 1.2* | 0 °C |
| Temperatura punktu rosy | 4.2 °C |
| Wilgotność powietrza | 77.8 % |
| Widzialność | 3000 m |
| Pogoda | 0 |
| Stan opadu | 0 |
| Intensywność opadu | 0 mm/h |
| Wysokość opadu | 0 mm |
| Wielkość kropli | 0 ul |
| Warstwa wody 1.1 | 0 mm |
| Warstwa wody 1.2 | 0 mm |
| Warstwa wody 2.1 | 0 mm |
| Warstwa wody 2.2 | 0 mm |
| Stan nawierzchni 1.1 | 0 |
| Stan nawierzchni 1.2 | 0 |
| Sól 1.1 | 0 |
| Sól 1.2 | 0 |
| Sól (bez kontroli) 1.1 | 0 |
| Sól (bez kontroli) 1.2 | 0 |
| Przewodność nawierzchni GS 1.1 | 0 % |
| Przewodność nawierzchni GL 1.1 | 0 % |
| Przewodność nawierzchni GS 1.2 | 0 % |
| Przewodność nawierzchni GL 1.2 | 0 % |
| Przewodność nawierzchni GS 2.1 | 0 % |
| Przewodność nawierzchni GL 2.1 | 0 % |
| Przewodność nawierzchni GS 2.2 | 0 % |
| Przewodność nawierzchni GL 2.2 | 0 % |
| Stężenie NaCl 1.1* | 0 % m |
| Stężenie NaCl 1.2* | 0 % m |
| Alarm ślisko | 0 |
| Alarm zima 1.1 | 0 |
| Alarm zima 1.2 | 0 |
| Alarm mokro | 0 |
| Alarm temperatura | 0 |
| Alarm mgła | 0 |
| Alarm wiatr | 0 |
| Napięcie akumulatora | 12.1 V |
| Naładowanie akumulatora | 1 |
| Zasilanie | 100 % |
| Otwarcie obudowy | 100 % |
| Szerokość geograficzna | 50.707 ° |
| Długość geograficzna | 15.9831 ° |
| Wysokość bezwzględna | 500.7 m |
| licznik opadu mmh 1.1 | 0 mm |
| licznik opadu mmh 1.2 | 0 mm |
| licznik zasolenia 1.1 | -1 |
| licznik zasolenia 1.2 | -1 |
| Alarm zima 1 1.1 | 0 |
| Alarm zima 2 1.1 | 0 |
| Alarm zima 3 1.1 | 0 |
| Alarm zima 4 1.1 | 0 |
| Alarm zima 5 1.1 | 0 |
| Alarm zima 6 1.1 | 0 |
| Alarm zima 7 1.1 | 0 |
| Alarm zima 8 1.1 | 0 |
| Alarm zima 9 1.1 | 0 |
| Alarm zima 1 1.2 | 0 |
| Alarm zima 2 1.2 | 0 |
| Alarm zima 3 1.2 | 0 |
| Alarm zima 4 1.2 | 0 |
| Alarm zima 5 1.2 | 0 |
| Alarm zima 6 1.2 | 0 |
| Alarm zima 7 1.2 | 0 |
| Alarm zima 8 1.2 | 0 |
| Alarm zima 9 1.2 | 0 |
| zima | 1 |