| Pomiar | wartość |
| Prędkość wiatru | 2.3 m/s |
| Prędkość wiatru max | 5.5 m/s |
| Prędkość wiatru min | 0 m/s |
| Kierunek wiatru | 255 ° |
| Temperatura powietrza | 10.9 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw) | 9.7 °C |
| Temperatura przy gruncie 20cm | 9.7 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.1 | 10.1 °C |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.1 | 9.2 °C |
| Temperatura zamarzania NaCl 1.1* | - |
| Temperatura zamarzania CaCl2 1.1* | - |
| Temperatura punktu rosy | 8.1 °C |
| Wilgotność powietrza | 83.14 % |
| Stan opadu | 2 |
| Czas występowania opadu | 75.8 % |
| Stan nawierzchni 1.1 | 2 |
| Sól 1.1 | 0 |
| Przewodność nawierzchni GS 1.1 | - |
| Przewodność nawierzchni GL 1.1 | - |
| Stężenie NaCl 1.1* | - |
| Alarm ślisko | 0 |
| Napięcie akumulatora | 13.3 V |
| Zasilanie | 100 % |
| Temperatura wewnętrzna DL/RC | 13.3 °C |
| Temperatura wewnętrzna CDR 1.1 | - |
| licznik opadu 1.1 | 0 |
| licznik zasolenia 1.1 | -1 |