| Pomiar | wartość |
| Ciśnienie atmosferyczne | 984 hPa |
| Ciśnienie atmosferyczne zredukowane | 1015 hPa |
| Prędkość wiatru | 1.9 m/s |
| Prędkość wiatru max | 3.8 m/s |
| Prędkość wiatru min | 0.6 m/s |
| Kierunek wiatru | 308 ° |
| Temperatura powietrza | 14.3 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw) | 14 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw, ww) | 8.4 °C |
| Temperatura przy gruncie 20cm | 15.9 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.1 | 30.7 °C |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.1 | 16 °C |
| Temperatura podbudowy -30cm 1.1 | 9.7 °C |
| Temperatura zamarzania NaCl 1.1* | 0 °C |
| Temperatura zamarzania CaCl2 1.1* | 0 °C |
| Temperatura punktu rosy | 2.8 °C |
| Wilgotność powietrza | 46.3 % |
| Pogoda | 0 |
| Stan opadu | 0 |
| Intensywność opadu | 0 mm/h |
| Wysokość opadu | 0 mm |
| Wielkość kropli | 0 ul |
| Warstwa wody 1.1 | 0 mm |
| Przyczepność nawierzchni 1.1 | 0.8 |
| Stan nawierzchni 1.1 | 0 |
| Sól 1.1 | 0 |
| Sól (bez kontroli) 1.1 | 0 |
| Przewodność nawierzchni GS 1.1 | 0 % |
| Przewodność nawierzchni GL 1.1 | 0 % |
| Stężenie NaCl 1.1* | 0 % m |
| Ilość środka NaCl 1.1* | 0 g/m2 |
| Alarm ślisko | 0 |
| Alarm zima 1.1 | 0 |
| Alarm mokro | 0 |
| Alarm opady | 0 |
| Alarm temperatura | 0 |
| Alarm wiatr | 0 |
| Napięcie akumulatora | 13.6 V |
| Naładowanie akumulatora | 2 |
| Zasilanie | 100 % |
| Otwarcie obudowy | 100 % |
| Szerokość geograficzna | 49.6313 ° |
| Długość geograficzna | 20.6522 ° |
| Wysokość bezwzględna | 283.9 m |
| licznik opadu mmh 1.1 | 0 mm |
| licznik zasolenia 1.1 | -1 |
| Alarm zima 1 1.1 | 0 |
| Alarm zima 2 1.1 | 0 |
| Alarm zima 3 1.1 | 0 |
| Alarm zima 4 1.1 | 0 |
| Alarm zima 5 1.1 | 0 |
| Alarm zima 6 1.1 | 0 |
| Alarm zima 7 1.1 | 0 |
| Alarm zima 8 1.1 | 0 |
| Alarm zima 9 1.1 | 0 |
| zima | 1 |