| Pomiar | wartość |
| Prędkość wiatru | 1.6 m/s |
| Prędkość wiatru max | 3.2 m/s |
| Kierunek wiatru | 214 ° |
| Temperatura powietrza | 9.1 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw) | 9.1 °C |
| Temperatura przy gruncie 20cm | 9.9 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.1 | 11.5 °C |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.1 | 8.8 °C |
| Temperatura punktu rosy | 5.9 °C |
| Wilgotność powietrza | 80.8 % |
| Stan opadu | 0 |
| Czas występowania opadu | 0 % |
| Stan nawierzchni 1.1 | 2 |
| Sól 1.1 | 1 |
| Przewodność nawierzchni GS 1.1 | 61.5 % |
| Przewodność nawierzchni GL 1.1 | - |
| Alarm ślisko | 0 |
| Napięcie akumulatora | 14.1 V |