| Pomiar | wartość |
| Temperatura powietrza | 11.5 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw) | 11.5 °C |
| Temperatura przy gruncie 20cm | 14.4 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.1 | 15.4 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.2 | 16.2 °C |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.1 | 12.2 °C |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.2 | 12.4 °C |
| Temperatura punktu rosy | 2.9 °C |
| Wilgotność powietrza | 55.85 % |
| Stan opadu | 0 |
| Czas występowania opadu | 0 % |
| Stan nawierzchni 1.1 | 0 |
| Stan nawierzchni 1.2 | 0 |
| Stan nawierzchni CDR 1 | - |
| Sól 1.1 | 0 |
| Przewodność nawierzchni GS 1.1 | 0.1 % |
| Przewodność nawierzchni GS 1.2 | 0.1 % |
| Prędkość wiatru | 0 m/s |
| Prędkość wiatru max | 0 m/s |
| Prędkość wiatru min | 0 m/s |
| Kierunek wiatru | 262 ° |
| Alarm ślisko | 0 |
| Napięcie akumulatora | - |
| Zasilanie | 100 % |
| Temperatura wewnętrzna DL/RC | 14.3 °C |
| licznik opadu 1.1 | 0 |
| licznik zasolenia 1.1 | -1 |