| Pomiar | wartość |
| Ciśnienie atmosferyczne | 972 hPa |
| Prędkość wiatru | 4.8 m/s |
| Kierunek wiatru | 231 ° |
| Temperatura powietrza | 11.4 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.1 | 13.8 °C |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.1 | 11.9 °C |
| Temperatura podbudowy -30cm 1.1 | 7.2 °C |
| Temperatura zamarzania 1.1 | - |
| Temperatura punktu rosy | 6.8 °C |
| Wilgotność powietrza | 73.8 % |
| Widzialność | 2000 m |
| Pogoda | 0 |
| Intensywność opadu | 0 mm/h |
| Warstwa wody 1.1 | 0 mm |
| Przyczepność nawierzchni 1.1 | 1 |
| Stan nawierzchni 1.1 | 0 |
| Stężenie NaCl 1.1* | 0 % m |
| Ilość środka NaCl 1.1* | 0 g/m2 |
| Napięcie akumulatora | 13.8 V |