Stacja: OUD Sokołów Małopolski Rejon: Rejon Nisko 2026-04-04 10:50
| Pomiar | wartość |
| Ciśnienie atmosferyczne | 989 hPa |
| Ciśnienie atmosferyczne zredukowane | 1017 hPa |
| Prędkość wiatru | 2.2 m/s |
| Prędkość wiatru max | 5.1 m/s |
| Prędkość wiatru min | 0.6 m/s |
| Kierunek wiatru | 255 ° |
| Temperatura powietrza | 13.5 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw) | 12.6 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw, ww) | 7.3 °C |
| Temperatura punktu rosy | 3.1 °C |
| Wilgotność powietrza | 49.5 % |
| Widzialność | 7500 m |
| Pogoda | 0 |
| Stan opadu | 0 |
| Intensywność opadu | 0 mm/h |
| Wysokość opadu | 0 mm |
| Alarm opady | 0 |
| Alarm temperatura | 0 |
| Alarm mgła | 0 |
| Alarm wiatr | 0 |
| Napięcie akumulatora | 13.6 V |
| Naładowanie akumulatora | 2 |
| Natężenie Prądu | 0.1 A |
| Temperatura wewnętrzna DL/RC | 20.2 °C |
| Szerokość geograficzna | 50.2516 ° |
| Długość geograficzna | 22.1333 ° |
| Wysokość bezwzględna | 227.4 m |
|