Stacja: Obwodnica Morawicy LM-02 Rejon: Rejon Jędrzejów 2026-04-04 10:50
| Pomiar | wartość |
| Ciśnienie atmosferyczne | 985 hPa |
| Ciśnienie atmosferyczne zredukowane | 1014 hPa |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.1 | 6.8 °C |
| Temperatura zamarzania 1.1 | 0 °C |
| Warstwa śniegu 1.1 | 0 mm |
| Warstwa wody 1.1 | 0.09 mm |
| Przyczepność nawierzchni 1.1 | 0.8 |
| Stan nawierzchni 1.1 | 1 |
| Stan nawierzchni CDR 1 | 1 |
| Zawartość lodu | 0 % |
| Zawartość soli | 0 % |
| Alarm ślisko | 0 |
| Alarm zima 1.1 | 0 |
| Alarm mokro | 0 |
| Alarm temperatura | 0 |
| Napięcie akumulatora | 12.9 V |
| Naładowanie akumulatora | 1 |
| Zasilanie | 100 % |
| Otwarcie obudowy | 100 % |
| Natężenie Prądu | 0.2 A |
| Szerokość geograficzna | 50.7768 ° |
| Długość geograficzna | 20.6198 ° |
| Wysokość bezwzględna | 254 m |
| Alarm zima 1 1.1 | 0 |
| Alarm zima 2 1.1 | 0 |
| Alarm zima 5 1.1 | 0 |
| Alarm zima 7 1.1 | 0 |
| Alarm zima 9 1.1 | 0 |
| zima | 1 |
|