| Pomiar | wartość |
| Ciśnienie atmosferyczne | 1006 hPa |
| Ciśnienie atmosferyczne zredukowane | - |
| Entalpia | 26.8 kJ/kg |
| Temperatura powietrza | 10.5 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw) | 7.3 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw, ww) | 1.6 °C |
| Temperatura przy gruncie 20cm | 10.8 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.1 | 11.7 °C |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.1 | 8.9 °C |
| Temperatura zamarzania NaCl 1.1* | 0 °C |
| Temperatura zamarzania CaCl2 1.1* | 0 °C |
| Temperatura punktu rosy | 7.4 °C |
| Wilgotność powietrza | 81.3 % |
| Widzialność | 29950 m |
| Pogoda (widzialność) | - |
| Pogoda | - |
| Stan opadu | 0 |
| Intensywność opadu | 0 mm/h |
| Wysokość opadu | 0 mm |
| Warstwa wody 1.1 | 0.11 mm |
| Stan nawierzchni 1.1 | 1 |
| Sól 1.1 | 0 |
| Sól (bez kontroli) 1.1 | 0 |
| Przewodność nawierzchni GS 1.1 | 0.2 % |
| Przewodność nawierzchni GL 1.1 | 0 % |
| Stężenie NaCl 1.1* | 0 % m |
| Prędkość wiatru | 3.2 m/s |
| Prędkość wiatru max | 6.4 m/s |
| Prędkość wiatru min | 0.5 m/s |
| Kierunek wiatru | 327 ° |
| Alarm ślisko | 0 |
| Alarm zima 1.1 | 0 |
| Alarm mokro | 0 |
| Alarm opady | 0 |
| Alarm temperatura | 0 |
| Alarm mgła | 0 |
| Alarm wiatr | 0 |
| Napięcie akumulatora | 13.8 V |
| Naładowanie akumulatora | 2 |
| Zasilanie | 0 % |
| Temperatura wewnętrzna DL/RC | 16 °C |
| licznik opadu 1.1 | 0 |
| licznik zasolenia 1.1 | -1 |
| Alarm zima 1 1.1 | 0 |
| Alarm zima 2 1.1 | 0 |
| Alarm zima 3 1.1 | 0 |
| Alarm zima 4 1.1 | 0 |
| Alarm zima 5 1.1 | 0 |
| Alarm zima 6 1.1 | 0 |
| Alarm zima 7 1.1 | 0 |
| Alarm zima 8 1.1 | 0 |
| Alarm zima 9 1.1 | 0 |
| zima | 1 |