| Pomiar | wartość |
| Prędkość wiatru | 4 m/s |
| Prędkość wiatru max | 5.2 m/s |
| Kierunek wiatru | 281 ° |
| Temperatura powietrza | 13.1 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw) | 9.1 °C |
| Temperatura przy gruncie 20cm | 17.2 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.1 | 17.2 °C |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.1 | 11.2 °C |
| Temperatura zamarzania NaCl 1.1* | 0 °C |
| Temperatura zamarzania CaCl2 1.1* | 0 °C |
| Temperatura punktu rosy | 3.8 °C |
| Wilgotność powietrza | 53.5 % |
| Stan opadu | 0 |
| Czas występowania opadu | 0 % |
| Stan nawierzchni 1.1 | 0 |
| Sól 1.1 | 0 |
| Przewodność nawierzchni GS 1.1 | 0 % |
| Przewodność nawierzchni GL 1.1 | 0 % |
| Stężenie NaCl 1.1* | 0 % m |
| Alarm ślisko | 0 |
| Zasilanie | 100 % |
| licznik opadu 1.1 | 0 |
| licznik zasolenia 1.1 | -1 |