| Pomiar | wartość |
| Prędkość wiatru | 2 m/s |
| Prędkość wiatru max | 6.1 m/s |
| Prędkość wiatru min | 0 m/s |
| Kierunek wiatru | 257 ° |
| Temperatura powietrza | 14.4 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw) | 13.8 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.1 | 24.8 °C |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.1 | 12.5 °C |
| Temperatura podbudowy -30cm 1.1 | - |
| Temperatura zamarzania NaCl 1.1* | 0 °C |
| Temperatura zamarzania CaCl2 1.1* | 0 °C |
| Temperatura punktu rosy | 0.5 °C |
| Wilgotność powietrza | 38.94 % |
| Stan opadu | 0 |
| Czas występowania opadu | - |
| Stan nawierzchni 1.1 | 0 |
| Sól 1.1 | 0 |
| Przewodność nawierzchni GS 1.1 | 0 % |
| Przewodność nawierzchni GL 1.1 | 0 % |
| Stężenie NaCl 1.1* | 0 % m |
| Alarm ślisko | 0 |
| Napięcie akumulatora | - |
| Zasilanie | 100 % |
| Temperatura wewnętrzna DL/RC | - |
| licznik opadu 1.1 | 0 |
| licznik zasolenia 1.1 | -1 |