| Pomiar | wartość |
| Ciśnienie atmosferyczne | 981 hPa |
| Ciśnienie atmosferyczne zredukowane | 1018 hPa |
| Prędkość wiatru | 2.1 m/s |
| Prędkość wiatru max | 8.5 m/s |
| Prędkość wiatru min | 0 m/s |
| Kierunek wiatru | 268 ° |
| Temperatura powietrza | 10.2 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw) | 9.4 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw, ww) | 3.6 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.1 | 3.5 °C |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.1 | 7.4 °C |
| Temperatura podbudowy -30cm 1.1 | 9.3 °C |
| Temperatura zamarzania NaCl 1.1* | 0 °C |
| Temperatura zamarzania CaCl2 1.1* | 0 °C |
| Temperatura punktu rosy | 2.7 °C |
| Wilgotność powietrza | 60 % |
| Widzialność | 7318 m |
| Stan opadu | 0 |
| Rodzaj opadu | 0 |
| Czas występowania opadu | 0 % |
| Intensywność opadu | 0 mm/h |
| Wysokość opadu | 0 mm |
| Pokrywa śnieżna | 0 cm |
| Stan nawierzchni 1.1 | 0 |
| Sól 1.1 | 1 |
| Sól (bez kontroli) 1.1 | 1 |
| Przewodność nawierzchni GS 1.1 | 0 % |
| Przewodność nawierzchni GL 1.1 | 0 % |
| Stężenie NaCl 1.1* | 0 % m |
| Alarm ślisko | 0 |
| Alarm zima 1.1 | 0 |
| Alarm mokro | 0 |
| Alarm temperatura | 0 |
| Alarm mgła | 0 |
| Alarm wiatr | 0 |
| Napięcie akumulatora | 13.7 V |
| Naładowanie akumulatora | 2 |
| Zasilanie | 100 % |
| Otwarcie obudowy | 100 % |
| Temperatura wewnętrzna DL/RC | 20.7 °C |
| Temperatura wewnętrzna CDR 1.1 | 8.3 °C |
| RC30 - Wolne miejsce na dysku | - |
| licznik opadu 1.1 | 0 |
| licznik zasolenia 1.1 | -1 |
| Alarm zima 1 1.1 | 0 |
| Alarm zima 2 1.1 | 0 |
| Alarm zima 3 1.1 | 0 |
| Alarm zima 4 1.1 | 0 |
| Alarm zima 5 1.1 | 0 |
| Alarm zima 6 1.1 | 0 |
| Alarm zima 7 1.1 | 0 |
| Alarm zima 8 1.1 | 0 |
| Alarm zima 9 1.1 | 0 |
| zima | 1 |