| Pomiar | wartość |
| Ciśnienie atmosferyczne | 989 hPa |
| Ciśnienie atmosferyczne zredukowane | 1010 hPa |
| Prędkość wiatru | 3.8 m/s |
| Prędkość wiatru max | 6.8 m/s |
| Prędkość wiatru min | 1.8 m/s |
| Kierunek wiatru | 260 ° |
| Temperatura powietrza | 9.1 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw) | 4.6 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw, ww) | -1.5 °C |
| Temperatura przy gruncie 20cm | 10.9 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.1 | 8.5 °C |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.1 | 13.7 °C |
| Temperatura zamarzania NaCl 1.1* | -3.4 °C |
| Temperatura zamarzania CaCl2 1.1* | -7.6 °C |
| Temperatura punktu rosy | 7.8 °C |
| Wilgotność powietrza | 92 % |
| Stan opadu | 0 |
| Rodzaj opadu | 0 |
| Czas występowania opadu | 1.9 % |
| Stan nawierzchni 1.1 | 2 |
| Sól 1.1 | 1 |
| Sól (bez kontroli) 1.1 | 1 |
| Przewodność nawierzchni GS 1.1 | 84.3 % |
| Przewodność nawierzchni GL 1.1 | 26.7 % |
| Stężenie NaCl 1.1* | 11.8 % m |
| Alarm ślisko | 0 |
| Alarm zima 1.1 | 0 |
| Alarm mokro | 0 |
| Alarm temperatura | 0 |
| Alarm wiatr | 0 |
| Napięcie akumulatora | - |
| Naładowanie akumulatora | - |
| Natężenie Prądu | 0.104 A |
| Szerokość geograficzna | 53.6869 ° |
| Długość geograficzna | 17.4496 ° |
| Wysokość bezwzględna | 159 m |
| licznik opadu 1.1 | 0 |
| licznik zasolenia 1.1 | 1 |
| Alarm zima 1 1.1 | 0 |
| Alarm zima 2 1.1 | 0 |
| Alarm zima 3 1.1 | 0 |
| Alarm zima 4 1.1 | 0 |
| Alarm zima 5 1.1 | 0 |
| Alarm zima 6 1.1 | 0 |
| Alarm zima 7 1.1 | 0 |
| Alarm zima 8 1.1 | 0 |
| Alarm zima 9 1.1 | 0 |
| zima | 1 |
| Sygnalizacja rosy | 0 |
| Sygnalizacja opadu długotrwałego | 0 |