| Pomiar | wartość |
| Ciśnienie atmosferyczne | 992 hPa |
| Ciśnienie atmosferyczne zredukowane | 1016 hPa |
| Prędkość wiatru | 4 m/s |
| Prędkość wiatru max | 6.5 m/s |
| Prędkość wiatru min | 1.6 m/s |
| Kierunek wiatru | 118 ° |
| Temperatura powietrza | 10.5 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw) | 6 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw, ww) | 1 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.1 | 13.6 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.2 | 11.9 °C |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.1 | 8.8 °C |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.2 | 8.4 °C |
| Temperatura podbudowy -30cm 1.1 | 5.8 °C |
| Temperatura zamarzania NaCl 1.1* | 0 °C |
| Temperatura zamarzania NaCl 1.2* | 0 °C |
| Temperatura zamarzania CaCl2 1.1* | 0 °C |
| Temperatura zamarzania CaCl2 1.2* | 0 °C |
| Temperatura punktu rosy | 5.8 °C |
| Wilgotność powietrza | 72.7 % |
| Warstwa wody 1.1 | 0 mm |
| Przyczepność nawierzchni 1.1 | 0.8 |
| Przyczepność nawierzchni 1.2 | 0.8 |
| Stan nawierzchni 1.1 | 0 |
| Stan nawierzchni 1.2 | 0 |
| Sól 1.1 | 0 |
| Sól 1.2 | 0 |
| Sól (bez kontroli) 1.1 | 0 |
| Sól (bez kontroli) 1.2 | 0 |
| Przewodność nawierzchni GS 1.1 | 0 % |
| Przewodność nawierzchni GL 1.1 | 0 % |
| Przewodność nawierzchni GS 1.2 | 0 % |
| Przewodność nawierzchni GL 1.2 | 0 % |
| Stężenie NaCl 1.1* | 0 % m |
| Stężenie NaCl 1.2* | 0 % m |
| Ilość środka NaCl 1.1* | 0 g/m2 |
| Alarm ślisko | 0 |
| Alarm zima 1.1 | 0 |
| Alarm zima 1.2 | 0 |
| Alarm mokro | - |
| Alarm temperatura | 0 |
| Alarm wiatr | 0 |
| Napięcie akumulatora | 13.7 V |
| Naładowanie akumulatora | 2 |
| Otwarcie obudowy | 100 % |
| Szerokość geograficzna | - |
| Długość geograficzna | - |
| Wysokość bezwzględna | - |
| licznik zasolenia 1.1 | - |
| licznik zasolenia 1.2 | - |
| Alarm zima 1 1.1 | 0 |
| Alarm zima 2 1.1 | 0 |
| Alarm zima 3 1.1 | - |
| Alarm zima 4 1.1 | - |
| Alarm zima 5 1.1 | 0 |
| Alarm zima 6 1.1 | 0 |
| Alarm zima 7 1.1 | - |
| Alarm zima 8 1.1 | - |
| Alarm zima 9 1.1 | - |
| Alarm zima 1 1.2 | 0 |
| Alarm zima 2 1.2 | 0 |
| Alarm zima 3 1.2 | - |
| Alarm zima 4 1.2 | - |
| Alarm zima 5 1.2 | 0 |
| Alarm zima 6 1.2 | 0 |
| Alarm zima 7 1.2 | - |
| Alarm zima 8 1.2 | - |
| Alarm zima 9 1.2 | - |
| zima | 1 |