| Pomiar | wartość |
| Prędkość wiatru | 0.2 m/s |
| Prędkość wiatru max | 2 m/s |
| Prędkość wiatru min | 0 m/s |
| Kierunek wiatru | 147 ° |
| Temperatura powietrza | 11.3 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw) | 11.3 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw, ww) | 11.4 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.1 | 12.8 °C |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.1 | 10.3 °C |
| Temperatura podbudowy -30cm 1.1 | 8.7 °C |
| Temperatura zamarzania NaCl 1.1* | 0 °C |
| Temperatura zamarzania CaCl2 1.1* | -0.1 °C |
| Temperatura punktu rosy | 6.6 °C |
| Wilgotność powietrza | 73.1 % |
| Przyczepność nawierzchni 1.1 | 0.7 |
| Stan nawierzchni 1.1 | 2 |
| Przewodność nawierzchni GS 1.1 | 1.1 % |
| Przewodność nawierzchni GL 1.1 | 0.4 % |
| Stężenie NaCl 1.1* | 0.1 % m |
| Napięcie akumulatora | 14.2 V |
| Naładowanie akumulatora | 2 |
| Zasilanie | 100 % |
| Natężenie Prądu | 0.1 A |
| Temperatura wewnętrzna CDR 1.1 | 14.5 °C |