| Pomiar | wartość |
| Ciśnienie atmosferyczne | 956 hPa |
| Ciśnienie atmosferyczne zredukowane | 1017 hPa |
| Prędkość wiatru | 0 m/s |
| Prędkość wiatru max | 0 m/s |
| Prędkość wiatru min | 0 m/s |
| Kierunek wiatru | 0 ° |
| Temperatura powietrza | 11.6 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw) | 11.6 °C |
| Temperatura przy gruncie 20cm | 11.7 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.1 | 11.1 °C |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.1 | 8.8 °C |
| Temperatura zamarzania NaCl 1.1* | 0 °C |
| Temperatura zamarzania CaCl2 1.1* | -0.1 °C |
| Temperatura punktu rosy | 0 °C |
| Wilgotność powietrza | 45.1 % |
| Stan opadu | 0 |
| Czas występowania opadu | 0 % |
| Stan nawierzchni 1.1 | 0 |
| Sól 1.1 | 1 |
| Przewodność nawierzchni GS 1.1 | 0.8 % |
| Przewodność nawierzchni GL 1.1 | 0 % |
| Stężenie NaCl 1.1* | 0.1 % m |
| Alarm ślisko | 0 |
| Napięcie akumulatora | 13.5 V |
| Zasilanie | 100 % |
| Temperatura wewnętrzna DL/RC | 21 °C |
| licznik opadu 1.1 | 0 |
| licznik zasolenia 1.1 | 193 |