| Pomiar | wartość |
| Prędkość wiatru | 5.2 m/s |
| Prędkość wiatru max | 8.7 m/s |
| Kierunek wiatru | 270 ° |
| Temperatura powietrza | - |
| Temperatura odczuwalna (prw) | - |
| Temperatura przy gruncie 20cm | 15.4 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.1 | 20.5 °C |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.1 | 13 °C |
| Temperatura zamarzania NaCl 1.1* | - |
| Temperatura zamarzania CaCl2 1.1* | - |
| Temperatura punktu rosy | 7.7 °C |
| Wilgotność powietrza | 63.7 % |
| Stan opadu | 0 |
| Czas występowania opadu | 0 % |
| Stan nawierzchni 1.1 | 0 |
| Sól 1.1 | 0 |
| Przewodność nawierzchni GS 1.1 | 0.1 % |
| Przewodność nawierzchni GL 1.1 | - |
| Stężenie NaCl 1.1* | - |
| Alarm ślisko | 0 |
| Napięcie akumulatora | - |