| Pomiar | wartość |
| Ciśnienie atmosferyczne | 959 hPa |
| Ciśnienie atmosferyczne zredukowane | - |
| Prędkość wiatru | 1.6 m/s |
| Prędkość wiatru max | 4.5 m/s |
| Prędkość wiatru min | 0 m/s |
| Kierunek wiatru | 240 ° |
| Temperatura powietrza | - |
| Temperatura odczuwalna (prw) | - |
| Temperatura odczuwalna (prw, ww) | - |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.1 | 25.8 °C |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.1 | 11.5 °C |
| Temperatura zamarzania NaCl 1.1* | 0 °C |
| Temperatura zamarzania CaCl2 1.1* | 0 °C |
| Temperatura punktu rosy | - |
| Wilgotność powietrza | - |
| Stan opadu | 0 |
| Rodzaj opadu | - |
| Czas występowania opadu | 0.1 % |
| Stan nawierzchni 1.1 | 0 |
| Sól 1.1 | 0 |
| Sól (bez kontroli) 1.1 | 0 |
| Przewodność nawierzchni GS 1.1 | 0 % |
| Przewodność nawierzchni GL 1.1 | 0 % |
| Stężenie NaCl 1.1* | 0 % m |
| Alarm ślisko | 0 |
| Alarm zima 1.1 | - |
| Alarm mokro | 0 |
| Alarm temperatura | - |
| Alarm wiatr | 0 |
| Napięcie akumulatora | 13.7 V |
| Naładowanie akumulatora | - |
| Natężenie Prądu | 0.2 A |
| Szerokość geograficzna | 49.4194 ° |
| Długość geograficzna | 21.6949 ° |
| Wysokość bezwzględna | 484 m |
| licznik opadu 1.1 | 0 |
| licznik zasolenia 1.1 | -1 |
| Alarm zima 1 1.1 | - |
| Alarm zima 2 1.1 | 0 |
| Alarm zima 3 1.1 | 0 |
| Alarm zima 4 1.1 | 0 |
| Alarm zima 5 1.1 | - |
| Alarm zima 6 1.1 | - |
| Alarm zima 7 1.1 | 0 |
| Alarm zima 8 1.1 | 0 |
| Alarm zima 9 1.1 | 0 |
| zima | 1 |
| Sygnalizacja rosy | - |
| Sygnalizacja opadu długotrwałego | - |