| Pomiar | wartość |
| Prędkość wiatru | 0 m/s |
| Kierunek wiatru | 182 ° |
| Temperatura powietrza | 13 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw) | 13 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw, ww) | 14.8 °C |
| Temperatura przy gruncie 20cm | - |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.1 | 17.3 °C |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.1 | 12.3 °C |
| Temperatura punktu rosy | 4.7 °C |
| Wilgotność powietrza | 57.1 % |
| Stan opadu | 0 |
| Stan nawierzchni 1.1 | 0 |
| Sól 1.1 | 0 |
| Sól (bez kontroli) 1.1 | 0 |
| Przewodność nawierzchni GS 1.1 | 0 % |
| Przewodność nawierzchni GL 1.1 | 0 % |
| Alarm ślisko | 0 |
| Alarm zima 1.1 | 0 |
| Alarm mokro | 0 |
| Alarm temperatura | 0 |
| Alarm wiatr | 0 |
| licznik opadu 1.1 | 0 |
| licznik zasolenia 1.1 | -1 |
| Opad Mark | 6519.9 |
| Alarm zima 1 1.1 | 0 |
| Alarm zima 2 1.1 | 0 |
| Alarm zima 3 1.1 | 0 |
| Alarm zima 4 1.1 | 0 |
| Alarm zima 5 1.1 | 0 |
| Alarm zima 6 1.1 | 0 |
| Alarm zima 7 1.1 | 0 |
| Alarm zima 8 1.1 | 0 |
| Alarm zima 9 1.1 | 0 |
| zima | 1 |