Stacja: Jadachy Rejon: Rejon Rzeszów 2026-04-04 10:50
| Pomiar | wartość |
| Prędkość wiatru | 2 m/s |
| Prędkość wiatru max | 2 m/s |
| Prędkość wiatru min | 2 m/s |
| Kierunek wiatru | 268 ° |
| Temperatura powietrza | 12.7 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw) | 12.2 °C |
| Temperatura punktu rosy | - |
| Wilgotność powietrza | - |
| Stan opadu | 0 |
| Stan nawierzchni 1.1 | 0 |
| Sól 1.1 | 0 |
| Alarm ślisko | 0 |
| Nawierzchnia Mark | 6553.4 |
| Opad Mark | 6553.4 |
|