| Pomiar | wartość |
| Prędkość wiatru | 5.9 m/s |
| Prędkość wiatru max | 8.9 m/s |
| Prędkość wiatru min | 3.5 m/s |
| Kierunek wiatru | 243 ° |
| Temperatura powietrza | 11.2 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw) | 4.5 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw, ww) | 0.8 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.1 | 19.1 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.2 | - |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.1 | -25.1 °C |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.2 | - |
| Temperatura podbudowy -30cm 1.1 | 5.6 °C |
| Temperatura podbudowy -30cm 1.2 | - |
| Temperatura zamarzania NaCl 1.1* | 0 °C |
| Temperatura zamarzania NaCl 1.2* | - |
| Temperatura zamarzania CaCl2 1.1* | 0 °C |
| Temperatura zamarzania CaCl2 1.2* | - |
| Temperatura punktu rosy | 3.5 °C |
| Wilgotność powietrza | 59.3 % |
| Stan opadu | 0 |
| Rodzaj opadu | 0 |
| Czas występowania opadu | 1 % |
| Intensywność opadu | 0 mm/h |
| Wysokość opadu | 0 mm |
| Warstwa wody 1.1 | 0 mm |
| Warstwa wody 1.2 | - |
| Stan nawierzchni 1.1 | 0 |
| Stan nawierzchni 1.2 | 0 |
| Sól 1.1 | 0 |
| Sól 1.2 | 0 |
| Sól (bez kontroli) 1.1 | 0 |
| Sól (bez kontroli) 1.2 | 0 |
| Przewodność nawierzchni GS 1.1 | 0 % |
| Przewodność nawierzchni GL 1.1 | 0 % |
| Przewodność nawierzchni GS 1.2 | - |
| Przewodność nawierzchni GL 1.2 | - |
| Stężenie NaCl 1.1* | 0 % m |
| Stężenie NaCl 1.2* | - |
| Alarm ślisko | 0 |
| Alarm zima 1.1 | 0 |
| Alarm zima 1.2 | 0 |
| Alarm mokro | 0 |
| Alarm temperatura | 0 |
| Alarm wiatr | 0 |
| Napięcie akumulatora | 13.4 V |
| Naładowanie akumulatora | 2 |
| Zasilanie | 100 % |
| Otwarcie obudowy | 100 % |
| Temperatura wewnętrzna DL/RC | 18.2 °C |
| Temperatura wewnętrzna CDR 1.1 | 13.2 °C |
| Temperatura wewnętrzna CDR 1.2 | - |
| Napięcie fazowe CDR - Uf1 | - |
| Napięcie fazowe CDR - Uf2 | - |
| RC30 - Wolne miejsce na dysku | 107 MB |
| RC30 - Wolne miejsce na Flash | 380 MB |
| Szerokość geograficzna | 51.6012 ° |
| Długość geograficzna | 15.9597 ° |
| Wysokość bezwzględna | 157.2 m |
| licznik opadu 1.1 | 0 |
| licznik opadu 1.2 | 0 |
| licznik zasolenia 1.1 | -1 |
| licznik zasolenia 1.2 | -1 |
| Alarm zima 1 1.1 | 0 |
| Alarm zima 2 1.1 | 0 |
| Alarm zima 3 1.1 | 0 |
| Alarm zima 4 1.1 | 0 |
| Alarm zima 5 1.1 | 0 |
| Alarm zima 6 1.1 | 0 |
| Alarm zima 7 1.1 | 0 |
| Alarm zima 8 1.1 | 0 |
| Alarm zima 9 1.1 | 0 |
| Alarm zima 1 1.2 | 0 |
| Alarm zima 2 1.2 | 0 |
| Alarm zima 3 1.2 | 0 |
| Alarm zima 4 1.2 | 0 |
| Alarm zima 5 1.2 | 0 |
| Alarm zima 6 1.2 | 0 |
| Alarm zima 7 1.2 | 0 |
| Alarm zima 8 1.2 | 0 |
| Alarm zima 9 1.2 | 0 |
| zima | 1 |