| Pomiar | wartość |
| Prędkość wiatru | 3.8 m/s |
| Prędkość wiatru max | 7.2 m/s |
| Kierunek wiatru | 192 ° |
| Temperatura powietrza | 12.6 °C |
| Rodzaj opadu atmosferycznego | 0 |
| Stan opadu atmosferycznego | 0 |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.1 | - |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.1 | - |
| Temperatura podbudowy -30cm 1.1 | - |
| Temperatura zamarzania 2 | - |
| Temperatura punktu rosy | 3.5 °C |
| Wilgotność powietrza | 54 % |
| Widzialność | 2000 m |
| Stan Pogody | - |
| Intensywność opadu | 0 mm/h |
| Pokrywa śnieżna | 0 cm |
| Warstwa wody 1.1 | - |
| Stan Nawierzchni | - |
| Stężenie NaCl 1.1* | - |
| Stężenie środka | - |
| Ostrzeżenia i alarmy | - |
| Stan opadu atmosferycznego | 0 |
| Rodzaj opadu atmosferycznego | 0 |