| Pomiar | wartość |
| Prędkość wiatru | 0 m/s |
| Prędkość wiatru max | 0.3 m/s |
| Prędkość wiatru min | 0 m/s |
| Kierunek wiatru | 327 ° |
| Temperatura powietrza | 12 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw) | 12 °C |
| Temperatura przy gruncie 20cm | 13.8 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.1 | 28.5 °C |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.1 | 16 °C |
| Temperatura zamarzania NaCl 1.1* | 0 °C |
| Temperatura zamarzania CaCl2 1.1* | 0 °C |
| Temperatura punktu rosy | 3.3 °C |
| Wilgotność powietrza | 55.34 % |
| Stan opadu | 0 |
| Czas występowania opadu | 0 % |
| Warstwa wody 1.1 | 0 mm |
| Stan nawierzchni 1.1 | 0 |
| Sól 1.1 | 0 |
| Przewodność nawierzchni GS 1.1 | 0 % |
| Przewodność nawierzchni GL 1.1 | 0 % |
| Stężenie NaCl 1.1* | 0 % m |
| Alarm ślisko | 0 |
| Napięcie akumulatora | 14.2 V |
| Zasilanie | 100 % |
| Temperatura wewnętrzna DL/RC | 19 °C |
| Temperatura wewnętrzna CDR 1.1 | 19.6 °C |
| Napięcie fazowe CDR - Uf1 | 987 mV |
| licznik opadu 1.1 | 0 |
| licznik zasolenia 1.1 | -1 |