| Pomiar | wartość |
| Ciśnienie atmosferyczne | 968 hPa |
| Ciśnienie atmosferyczne zredukowane | 1017 hPa |
| Prędkość wiatru | 1.2 m/s |
| Prędkość wiatru max | 2.8 m/s |
| Prędkość wiatru min | 0.2 m/s |
| Kierunek wiatru | 141 ° |
| Temperatura powietrza | 11 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw) | 11 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw, ww) | 6.6 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.1 | 16.3 °C |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.1 | 9.1 °C |
| Temperatura podbudowy -30cm 1.1 | 6.7 °C |
| Temperatura zamarzania NaCl 1.1* | 0 °C |
| Temperatura zamarzania CaCl2 1.1* | 0 °C |
| Temperatura punktu rosy | 3.5 °C |
| Wilgotność powietrza | 60.3 % |
| Widzialność | 7500 m |
| Pogoda | 0 |
| Stan opadu | 0 |
| Intensywność opadu | 0 mm/h |
| Wysokość opadu | 0 mm |
| Wielkość kropli | 0 ul |
| Warstwa wody 1.1 | 0 mm |
| Przyczepność nawierzchni 1.1 | 0.8 |
| Stan nawierzchni 1.1 | 0 |
| Sól 1.1 | 0 |
| Sól (bez kontroli) 1.1 | 0 |
| Przewodność nawierzchni GS 1.1 | 0 % |
| Przewodność nawierzchni GL 1.1 | 0 % |
| Stężenie NaCl 1.1* | 0 % m |
| Ilość środka NaCl 1.1* | 0 g/m2 |
| Alarm ślisko | 0 |
| Alarm zima 1.1 | 0 |
| Alarm mokro | 0 |
| Alarm temperatura | 0 |
| Alarm mgła | 0 |
| Alarm wiatr | 0 |
| Napięcie akumulatora | 12.9 V |
| Naładowanie akumulatora | 1 |
| Zasilanie | 100 % |
| Otwarcie obudowy | 100 % |
| Szerokość geograficzna | 50.4374 ° |
| Długość geograficzna | 16.8222 ° |
| Wysokość bezwzględna | 431.3 m |
| licznik opadu mmh 1.1 | 0 mm |
| licznik zasolenia 1.1 | -1 |
| Alarm zima 1 1.1 | 0 |
| Alarm zima 2 1.1 | 0 |
| Alarm zima 3 1.1 | 0 |
| Alarm zima 4 1.1 | 0 |
| Alarm zima 5 1.1 | 0 |
| Alarm zima 6 1.1 | 0 |
| Alarm zima 7 1.1 | 0 |
| Alarm zima 8 1.1 | 0 |
| Alarm zima 9 1.1 | 0 |
| zima | 1 |