| Pomiar | wartość |
| Prędkość wiatru | 2.4 m/s |
| Prędkość wiatru max | 4.8 m/s |
| Kierunek wiatru | 324 ° |
| Temperatura powietrza | 10.4 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw) | 8.9 °C |
| Temperatura przy gruncie 20cm | 10.4 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.1 | 10.6 °C |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.1 | 9.6 °C |
| Temperatura punktu rosy | 6.1 °C |
| Wilgotność powietrza | 74.9 % |
| Stan opadu | 0 |
| Czas występowania opadu | 2.5 % |
| Stan nawierzchni 1.1 | 1 |
| Sól 1.1 | 0 |
| Przewodność nawierzchni GS 1.1 | 11.4 % |
| Przewodność nawierzchni GL 1.1 | 0.9 % |
| Alarm ślisko | 0 |
| Napięcie akumulatora | - |