| Pomiar | wartość |
| Prędkość wiatru | 4 m/s |
| Prędkość wiatru max | 7.2 m/s |
| Kierunek wiatru | 299 ° |
| Temperatura powietrza | 10.5 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw) | 6.1 °C |
| Temperatura przy gruncie 20cm | 11.1 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.1 | 10.3 °C |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.1 | 9 °C |
| Temperatura zamarzania NaCl 1.1* | - |
| Temperatura zamarzania CaCl2 1.1* | - |
| Temperatura punktu rosy | 7.6 °C |
| Wilgotność powietrza | 82.4 % |
| Stan opadu | 0 |
| Czas występowania opadu | 0.1 % |
| Stan nawierzchni 1.1 | 0 |
| Sól 1.1 | 1 |
| Przewodność nawierzchni GS 1.1 | - |
| Przewodność nawierzchni GL 1.1 | - |
| Stężenie NaCl 1.1* | - |
| Alarm ślisko | 0 |
| licznik opadu 1.1 | 4 |
| licznik zasolenia 1.1 | 529 |