| Pomiar | wartość |
| Prędkość wiatru | 0 m/s |
| Prędkość wiatru max | 0 m/s |
| Kierunek wiatru | 0 ° |
| Temperatura powietrza | - |
| Temperatura odczuwalna (prw) | - |
| Temperatura przy gruncie 20cm | - |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.1 | 15.9 °C |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.1 | 11.4 °C |
| Temperatura punktu rosy | - |
| Wilgotność powietrza | 75.4 % |
| Stan opadu | 0 |
| Czas występowania opadu | 0 % |
| Stan nawierzchni 1.1 | 0 |
| Sól 1.1 | 0 |
| Przewodność nawierzchni GS 1.1 | 0 % |
| Przewodność nawierzchni GL 1.1 | - |
| Alarm ślisko | 0 |
| Napięcie akumulatora | 0.1 V |