| Pomiar | wartość |
| Prędkość wiatru | 0 m/s |
| Prędkość wiatru max | 0 m/s |
| Prędkość wiatru min | 0 m/s |
| Kierunek wiatru | 268 ° |
| Temperatura powietrza | 11.9 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw) | 11.9 °C |
| Temperatura przy gruncie 20cm | 14.4 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.1 | 7.9 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.2 | - |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.1 | 6.2 °C |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.2 | - |
| Temperatura podbudowy -30cm 1.1 | - |
| Temperatura zamarzania NaCl 1.1* | 0 °C |
| Temperatura zamarzania CaCl2 1.1* | 0 °C |
| Temperatura punktu rosy | 2.3 °C |
| Wilgotność powietrza | 52.1 % |
| Widzialność | - |
| Pogoda | - |
| Opad NWS | - |
| Intensywność opadu | - |
| Wysokość opadu śniegu | 0 mm |
| Stan nawierzchni 1.1 | - |
| Stan nawierzchni 1.2 | - |
| Sól 1.1 | - |
| Przewodność nawierzchni GS 1.1 | 0 % |
| Przewodność nawierzchni GL 1.1 | 0 % |
| Przewodność nawierzchni GS 1.2 | - |
| Przewodność nawierzchni GL 1.2 | - |
| Stężenie NaCl 1.1* | 0 % m |
| Napięcie akumulatora | 0 V |
| Zasilanie | 100 % |