| Pomiar | wartość |
| Prędkość wiatru | 0 m/s |
| Prędkość wiatru max | 0 m/s |
| Prędkość wiatru min | 0 m/s |
| Kierunek wiatru | 227 ° |
| Temperatura powietrza | 11.9 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw) | 11.9 °C |
| Temperatura przy gruncie 20cm | 16.5 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.1 | 25.1 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.2 | - |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.3 | - |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.1 | 12.8 °C |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.2 | - |
| Temperatura podbudowy -30cm 1.1 | 42.2 °C |
| Temperatura zamarzania 1.1 | - |
| Temperatura zamarzania NaCl 1.1* | 0 °C |
| Temperatura zamarzania CaCl2 1.1* | 0 °C |
| Temperatura punktu rosy | 2.8 °C |
| Wilgotność powietrza | 54 % |
| Widzialność | - |
| Pogoda | - |
| Opad NWS | - |
| Intensywność opadu | - |
| Wysokość opadu śniegu | 0 mm |
| Warstwa śniegu 1.1 | - |
| Warstwa wody 1.1 | 0 mm |
| Warstwa wody 1.2 | - |
| Przyczepność nawierzchni 1.1 | - |
| Stan nawierzchni 1.1 | - |
| Stan nawierzchni 1.2 | - |
| Stan nawierzchni 1.3 | - |
| Zawartość lodu | - |
| Sól 1.1 | - |
| Przewodność nawierzchni GS 1.1 | 0 % |
| Przewodność nawierzchni GL 1.1 | 0 % |
| Przewodność nawierzchni GS 1.2 | - |
| Przewodność nawierzchni GL 1.2 | - |
| Stężenie NaCl 1.1 | - |
| Stężenie NaCl 1.1* | 0 % m |
| Napięcie akumulatora | 13.8 V |
| Zasilanie | 100 % |