| Pomiar | wartość |
| Prędkość wiatru | 5 m/s |
| Prędkość wiatru max | 7 m/s |
| Prędkość wiatru min | 2.3 m/s |
| Kierunek wiatru | 209 ° |
| Temperatura powietrza | 12.5 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw) | 7 °C |
| Temperatura przy gruncie 20cm | 6.4 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.1 | 23.8 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.2 | 22.9 °C |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.1 | 12.6 °C |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.2 | 11.9 °C |
| Temperatura podbudowy -30cm 1.1 | 5.1 °C |
| Temperatura zamarzania NaCl 1.1* | 0 °C |
| Temperatura zamarzania CaCl2 1.1* | 0 °C |
| Temperatura punktu rosy | -7.4 °C |
| Wilgotność powietrza | 24.44 % |
| Widzialność | - |
| Pogoda | - |
| Opad NWS | - |
| Intensywność opadu | - |
| Wysokość opadu śniegu | 0 mm |
| Stan nawierzchni 1.1 | - |
| Stan nawierzchni 1.2 | - |
| Sól 1.1 | - |
| Przewodność nawierzchni GS 1.1 | 0 % |
| Przewodność nawierzchni GL 1.1 | 0 % |
| Przewodność nawierzchni GS 1.2 | 0 % |
| Przewodność nawierzchni GL 1.2 | 0 % |
| Stężenie NaCl 1.1* | 0 % m |
| Napięcie akumulatora | 11.4 V |
| Zasilanie | 100 % |