| Pomiar | wartość |
| Prędkość wiatru | 3 m/s |
| Prędkość wiatru max | 4 m/s |
| Prędkość wiatru min | 1.5 m/s |
| Kierunek wiatru | 253 ° |
| Temperatura powietrza | 12.2 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw) | 9.6 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw, ww) | 4.1 °C |
| Temperatura przy gruncie 20cm | 13.3 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.1 | 17.9 °C |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.1 | 9.1 °C |
| Temperatura zamarzania NaCl 1.1* | 0 °C |
| Temperatura zamarzania CaCl2 1.1* | 0 °C |
| Temperatura punktu rosy | 8.5 °C |
| Wilgotność powietrza | 78.4 % |
| Stan opadu | 0 |
| Rodzaj opadu | 0 |
| Czas występowania opadu | 0 % |
| Warstwa wody 1.1 | 0.01 mm |
| Stan nawierzchni 1.1 | 1 |
| Sól 1.1 | 0 |
| Sól (bez kontroli) 1.1 | 0 |
| Przewodność nawierzchni GS 1.1 | 0 % |
| Przewodność nawierzchni GL 1.1 | 0 % |
| Stężenie NaCl 1.1* | 0 % m |
| Alarm ślisko | 0 |
| Alarm zima 1.1 | 0 |
| Alarm mokro | 0 |
| Alarm temperatura | 0 |
| Alarm wiatr | 0 |
| Napięcie akumulatora | 13.3 V |
| Naładowanie akumulatora | 2 |
| Temperatura wewnętrzna DL/RC | 15.3 °C |
| licznik opadu 1.1 | 0 |
| licznik zasolenia 1.1 | -1 |
| Alarm zima 1 1.1 | 0 |
| Alarm zima 2 1.1 | 0 |
| Alarm zima 3 1.1 | 0 |
| Alarm zima 4 1.1 | 0 |
| Alarm zima 5 1.1 | 0 |
| Alarm zima 6 1.1 | 0 |
| Alarm zima 7 1.1 | 0 |
| Alarm zima 8 1.1 | 0 |
| Alarm zima 9 1.1 | 0 |
| zima | 1 |
| Sygnalizacja rosy | 0 |
| Sygnalizacja opadu długotrwałego | 0 |