| Pomiar | wartość |
| Prędkość wiatru | 3.7 m/s |
| Prędkość wiatru max | 5.4 m/s |
| Prędkość wiatru min | 2 m/s |
| Kierunek wiatru | 235 ° |
| Temperatura powietrza | 5.6 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw) | 0.7 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw, ww) | -6.5 °C |
| Temperatura przy gruncie 20cm | 5.1 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.1 | - |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.1 | - |
| Temperatura podbudowy -30cm 1.1 | 5.1 °C |
| Temperatura zamarzania NaCl 1.1* | - |
| Temperatura zamarzania CaCl2 1.1* | - |
| Temperatura punktu rosy | 5.6 °C |
| Wilgotność powietrza | 99.8 % |
| Widzialność | 2000 m |
| Pogoda | 61 |
| Opad NWS | 21037 |
| Stan opadu | 1 |
| Intensywność opadu | 0 mm/h |
| Wysokość opadu | 0 mm |
| Wysokość opadu śniegu | 0 mm |
| Warstwa wody 1.1 | - |
| Stan nawierzchni 1.1 | 0 |
| Sól 1.1 | 0 |
| Sól (bez kontroli) 1.1 | 0 |
| Przewodność nawierzchni GS 1.1 | - |
| Przewodność nawierzchni GL 1.1 | - |
| Stężenie NaCl 1.1* | - |
| Alarm ślisko | 0 |
| Alarm zima 1.1 | 0 |
| Alarm mokro | 0 |
| Alarm opady | 0 |
| Alarm temperatura | - |
| Alarm mgła | 0 |
| Alarm wiatr | 0 |
| Napięcie akumulatora | 13.2 V |
| Naładowanie akumulatora | 2 |
| Zasilanie | 100 % |
| Temperatura wewnętrzna DL/RC | 8.3 °C |
| licznik opadu 1.1 | 0 |
| licznik zasolenia 1.1 | -1 |
| Alarm zima 1 1.1 | 0 |
| Alarm zima 2 1.1 | 0 |
| Alarm zima 3 1.1 | 0 |
| Alarm zima 4 1.1 | 0 |
| Alarm zima 5 1.1 | 0 |
| Alarm zima 6 1.1 | 0 |
| Alarm zima 7 1.1 | 0 |
| Alarm zima 8 1.1 | 0 |
| Alarm zima 9 1.1 | 0 |
| zima | 1 |