| Pomiar | wartość |
| Prędkość wiatru | 0 m/s |
| Prędkość wiatru max | 0 m/s |
| Prędkość wiatru min | 0 m/s |
| Kierunek wiatru | 199 ° |
| Temperatura powietrza | 13.2 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw) | 13.2 °C |
| Temperatura przy gruncie 20cm | 13.7 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.1 | 25.4 °C |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.1 | 13.6 °C |
| Temperatura podbudowy -30cm 1.1 | 8.5 °C |
| Temperatura zamarzania NaCl 1.1* | 0 °C |
| Temperatura zamarzania CaCl2 1.1* | 0 °C |
| Temperatura punktu rosy | 2.1 °C |
| Wilgotność powietrza | 47.01 % |
| Stan opadu | 0 |
| Czas występowania opadu | 0 % |
| Stan nawierzchni 1.1 | 0 |
| Sól 1.1 | 0 |
| Przewodność nawierzchni GS 1.1 | 0 % |
| Przewodność nawierzchni GL 1.1 | 0 % |
| Stężenie NaCl 1.1* | 0 % m |
| Alarm ślisko | 0 |
| Napięcie akumulatora | 13.6 V |
| Zasilanie | 100 % |
| Temperatura wewnętrzna DL/RC | 22.9 °C |
| Temperatura wewnętrzna CDR 1.1 | 17.7 °C |
| Temperatura wewnętrzna CDR 1.3 | 21.6 °C |
| Wilgotność wewnętrzna | 67.5 % |
| licznik opadu 1.1 | 0 |
| licznik zasolenia 1.1 | -1 |