| Pomiar | wartość |
| Ciśnienie atmosferyczne | 1000 hPa |
| Ciśnienie atmosferyczne zredukowane | 1015 hPa |
| Temperatura powietrza | 11.4 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw) | 6 °C |
| Temperatura przy gruncie 20cm | 16.2 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.1 | 18.3 °C |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.1 | 10.2 °C |
| Temperatura podbudowy -30cm 1.1 | 9.6 °C |
| Temperatura zamarzania NaCl 1.1* | 0 °C |
| Temperatura zamarzania CaCl2 1.1* | 0 °C |
| Temperatura punktu rosy | 5.7 °C |
| Wilgotność powietrza | 68.3 % |
| Stan opadu | 1 |
| Czas występowania opadu | 56.2 % |
| Stan nawierzchni 1.1 | 1 |
| Sól 1.1 | 0 |
| Przewodność nawierzchni GS 1.1 | 0 % |
| Przewodność nawierzchni GL 1.1 | 0 % |
| Stężenie NaCl 1.1* | 0 % m |
| Prędkość wiatru | 4.8 m/s |
| Prędkość wiatru max | 8.8 m/s |
| Prędkość wiatru min | 0 m/s |
| Kierunek wiatru | 244 ° |
| Alarm ślisko | 0 |
| Napięcie akumulatora | 13.7 V |
| Zasilanie | 0 % |
| Natężenie Prądu | 0.17 A |
| Temperatura wewnętrzna DL/RC | 18.4 °C |
| RC30 - Wolne miejsce na dysku | - |
| RC30 - Wolne miejsce na Flash | - |
| licznik opadu 1.1 | 0 |
| licznik zasolenia 1.1 | -1 |