| Pomiar | wartość |
| Ciśnienie atmosferyczne | 960 hPa |
| Ciśnienie atmosferyczne zredukowane | 1006 hPa |
| Prędkość wiatru | 2.6 m/s |
| Prędkość wiatru max | 8.4 m/s |
| Prędkość wiatru min | 0 m/s |
| Kierunek wiatru | 242 ° |
| Temperatura powietrza | 8.9 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw) | 6.8 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw, ww) | 0.7 °C |
| Temperatura przy gruncie 20cm | 9 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.1 | 10.6 °C |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.1 | 8 °C |
| Temperatura zamarzania NaCl 1.1* | 0 °C |
| Temperatura zamarzania CaCl2 1.1* | 0 °C |
| Temperatura punktu rosy | 5.1 °C |
| Wilgotność powietrza | 77.3 % |
| Stan opadu | 0 |
| Rodzaj opadu | 0 |
| Czas występowania opadu | 0.2 % |
| Warstwa wody 1.1 | 0 mm |
| Przyczepność nawierzchni 1.1 | 0.8 |
| Stan nawierzchni 1.1 | 0 |
| Sól 1.1 | 0 |
| Sól (bez kontroli) 1.1 | 0 |
| Przewodność nawierzchni GS 1.1 | 0 % |
| Przewodność nawierzchni GL 1.1 | 0 % |
| Stężenie NaCl 1.1* | 0 % m |
| Alarm ślisko | 0 |
| Alarm zima 1.1 | 0 |
| Alarm mokro | 0 |
| Alarm temperatura | 0 |
| Alarm wiatr | 0 |
| Napięcie akumulatora | 13.6 V |
| Naładowanie akumulatora | 2 |
| Zasilanie | 100 % |
| Otwarcie obudowy | 100 % |
| Natężenie Prądu | 0.1 A |
| Temperatura wewnętrzna DL/RC | 17.1 °C |
| Temperatura wewnętrzna CDR 1.1 | 13.3 °C |
| Napięcie fazowe CDR - Uf1 | 587 mV |
| Szerokość geograficzna | 50.9089 ° |
| Długość geograficzna | 15.9139 ° |
| Wysokość bezwzględna | 490 m |
| licznik opadu 1.1 | 0 |
| licznik zasolenia 1.1 | -1 |
| Alarm zima 1 1.1 | 0 |
| Alarm zima 2 1.1 | 0 |
| Alarm zima 3 1.1 | 0 |
| Alarm zima 4 1.1 | 0 |
| Alarm zima 5 1.1 | 0 |
| Alarm zima 6 1.1 | 0 |
| Alarm zima 7 1.1 | 0 |
| Alarm zima 8 1.1 | 0 |
| Alarm zima 9 1.1 | 0 |
| zima | 1 |
| Sygnalizacja rosy | 0 |
| Sygnalizacja opadu długotrwałego | 0 |