Stacja: Izdebnik Rejon: Rejon Wadowice 2026-04-04 10:40
| Pomiar | wartość |
| Prędkość wiatru | 3.6 m/s |
| Prędkość wiatru max | 8.3 m/s |
| Kierunek wiatru | 30 ° |
| Temperatura powietrza | 13.3 °C |
| Temperatura odczuwalna (prw) | 9.9 °C |
| Temperatura nawierzchni 0cm 1.1 | - |
| Temperatura nawierzchni -5cm 1.1 | 12.7 °C |
| Temperatura zamarzania 1.1 | - |
| Temperatura punktu rosy | 0.4 °C |
| Wilgotność powietrza | 41 % |
| Stan Pogody | - |
| Stan naw. WRS | - |
| Intensywność opadu | 0 mm/h |
| Klasa opadu | 0 |
| Warstwa wody 1.1 | - |
| Stan Nawierzchni | - |
| Stężenie NaCl 1.1* | - |
| Ilość środka NaCl 1.1* | - |
| Ostrzeżenia i alarmy | - |
|